MASÉRSKÝ TÝM

EMMA

"Během tantrické masáže společně probudíme schopnost prožívat přijímané podnčty všemi smysly, prožijete radost, vzrušení a uvolnění celým tělem.

Bude mi cti stát se Vaší průvodkyní na cestě, která Vás zavede do nepoznaných hlubin vašeho těla i duše."

MARTIN

"Během tantra masáže můžete objevit zcela nový svět, kde je čas jen pomíjivou částí života. Popsat slovy tantra nelze - vnímavost máme každý jinou - tantru musíte zažít, kdo neprožije - neuvěří, že lze zažít stav kosmické blaženosti.

S láskou a radostí Vás provedu tantrickou masáží. Na setkání s Vámi se budu těšit."

Hledám kolegyni na tantrické masáže v Olomouci s pozitivním přístupem, příjemným vystupováním a zájmem o seberozvoj. Zkušenosti s masážemi a prací s energií výhodou, ale není podmínkou. Tantrická masáž zahrnuje celé tělo přijímajícího, od hlavy až po konečky prstů u nohou. Na rozdíl od jiných masáží je tantrická masáží holistickou, zahrnuje tedy také masáž intimních partií, v tantře nazývaných joni a lingam. Při této masáži často dochází ke změně účelového pojímání sexuality a otevření se novému, meditativnímu a bezúčelnému prožívání intimity a vzrušení. Celkově se jedná se o masáž léčivou, která pracuje s mnoha rovinami člověka.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete prosím info o sobě a aktuální foto na masaze@tantra-hana.cz